Greitos paskolos telefonu

Greitos paskolos

SMSPINIGAI.LT Pirma paskola telefonu nemokamai iki 1000 € besiskolinantiems pirmą kartą. Greitoas paskolos laikas nuo 3 mėnesių iki 4 metų.

BOBUTES PASKOLA Nemokami 3 paskolų atidėjimai. Paskola nuo 40 iki 3000€ iki 48 mėnesių laikui.

VIVUS.LT Greitos paskolos ne tik internet, bet ir grynais pinigais iki 3000 eurų. Laikas iki 48 mėnesių. Už 60 dienų nereikės mokėti paskolų palūkanų. Pirma įmoka tik po 3 mėnesių.

CREDIT24.LT Greitos paskolos pinigai dabar, o pirma įmoka tik po 3 mėnesių. Paskolos iki 5000€.

FINBEE.LT FINBEE.LT — Žmonių skolinimosi platforma. Gauk pigiau iš privačių rankų.

SAVY.LT Greitos vartojimo paskolos, paskola automobiliui, butui, remontui. Greitų paskolų refinansavimas.

Kaip gauti paskolą telefonu?

greitos paskolos telefonu

Greitos paskolos telefonu duodamos visiems dirbantiems asmenims nuo 18 ar 21 metų. Pagrindinė sąlyga gauti paskolai yra ta, kad tai būtų dirbantis žmogus, ne pirmą mėnesį gaunantis pastovias pajamas.

Paskolos telefonu gavimas prasideda nuo to, kad Jums reikės suvesti savo duomenis į kredito davėjo tinklapį, bei pervesti nuo 1 cento sumą kreditoriui, patvirtinant savo banko saskaitą. Tokiu atveju, kreditorius gaus Jūsų duomenis bei turės banko saskaitą, į kurią bus pervedami paskolos pinigai.

Greitosios paskolos telefonu užsakomos gana nesunkiai, turint tik mobilųjį telefoną. Jums užtenka surinkti reikiamą sms žinutę, ją nusiūsti kreditoriui, ir neužilgo, Jūsų saskaitą pasieks paskolos pinigai. Sms žinutėje reikia nurodyti reikalaujamus Jūsų duomenis, paskolos sumą, bei paskolos terminą. Jei greitos sms paskolos užsakymas yra patvirtinamas, Jūs gausite tai patvirtiniančią žinutę. Ten pat bus nurodyta, kada sms paskola telefonu bus pervesta į Jūsų saskaitą banke.

Taip trumpai apžvelgėme greitų paskolų rūšį, kuri duodama ne tik internet, kaip priprasta daugeliui. Ši greita paskola duodama užsakius trumpa telefono sms žinute ir pavadinta labia paprastai — greitos paskolos telefonu ir sms žinute.