SMS kreditai telefonu ir internetu

SMS kreditai telefonu ir internetu

SMS kreditai telefonu ir internetuSMS kreditai — tai greita finansinė pagalba bet kokioje situacijoje. Kas gali pasinaudoti SMS kreditai paslauga? Jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietis nuo 21 iki 60 metų amžiaus, dirbantis, turintis pastovias mėnesines pajamas bei neturintis nepadengtų skolų, bei jei Jūsų  jeigu Jūsų kredito istorija iki šios dienos yra tvarkinga — Jūs galite lengvai gauti SMS kreditą. Taip pat verta žinoti, kad SMS kreditas galimas gauti ne tik Lietuvoje, tačiau ir dirbant užsienyje ar išvykus į kelionę ir pritrūkus pinigų.

Kiekvienas gyventojas, norintis gauti greitą paskolą, arba SMS kreditą, turėtų būti internetu užsiregistravęs elektroninėje kreditų davėjo sistemoje, o pinigai SMS — tai tik patogus greito sms kredito užsakymo būdas, kai esate ne namuose ir neturite galimybės pasinaudoti internetu. Tai reiškia, kad pinigų sms’u galima paprašyti iš bet kur, kur tik yra galimybė išsiųsti SMS. Ši greitų kreditų galimybė labai padeda atsiradus nenumatytoms išlaidoms: pvz, keliaujant užsienyje ir pritrūkus pinigų.


SMS kreditai — skubus laikinų finansinių problemų išsprendimas bet kurioje situacijoje. SMS kredito galima paprašyti bet kuriuo atveju, kaip pritrūkote pinigų. Svarbiausia, kad jau būtumėte iš anksto užsiregistravę paskolos davėjo interneto tinklapyje. Taip Jūsų telefoną atpažins speciali programa, o pagal tai kreditorius žinos Jūsų duomenis bei banko sąskaitą, į kurią reikės pervesti pinigus. Tokiu būdu, SMS kreditą gausite net gi tuomet, kai negalėsite prisijungti prie interneto. Juk netikėtos, nedidelės finansinės problemos gali ištikti bet kur — kelionėje arba kitur, kur internetas nebus pasiekiamas.

SMS kreditai telefonu ir internetu

Norime atkreipti Jūsų — esamų bei būsimųjų kreditų gavėjų dėmesį. Taip jau atsitiko, kad pastaruoju metu beveik visi greito kredito įmonių teikiami kreditai, įskaitant ir lizingą bei ilgalaikius vartojimo kreditus, daugumos žmonių dažnai suvokiami ir vadinami kaip “greitieji SMS kreditai”. Tačiau nepamirškite, kad greitų SMS kreditų įmonių sąlygos ganėtinai suvaržytos. Greitieji kreditai neišduodami naktimis, nebegalima skaičiuoti didžiulių palūkanų ir pan. Be to, 2 dienų laikotarpyje nuo kredito gavimo, galite jo atsisakyti, nemokėdami palūkanų ir pan.

Taigi, kuo skiriasi greitieji SMS kreditai nuo įprastų bankinių kreditų?

Greitieji sms kreditai turi suprastintas gavimo sąlygas. Greito kredito dydis iki 1500 EUR. Greito kredito gavimo laikas — nuo 15 min. iki 1 val. Galimybė, pratęsti kreditą neribotą kartų skaičių.