SMS PASKOLA

SMS Paskola

SMS paskola — labai patogus ir greitas būdas pasiskolinti pinigų. Trumposiomis žinutėmis galite gauti nedideles ir trumpalaikes paskolas (pavyzdžiui, 100 eurų paskolą dviems savaitėms). Dažniausiai tokių kreditų maksimalus terminas — vienas mėnuo.

finbee kreditas is zmoniu 200Yra gausybė kreditų įmonių, kurios siūlo pasiskolinti pinigų trumposios žinutės pagalba. Dėl aukštos konkurencijos, daugybė greitųjų paskolų bendrovių šiuo metu siūlo įvairias akcijas SMS kreditams — jei imate tokią paskolą pirmą kartą, galite tikėtis gauti ją visiškai be palūkanų. Taip pat neretai kreditų bendrovės siūlo pasiimti kreditą su 20 – 50% nuolaida palūkanoms.

Norint pateikti paraišką paskolai SMS žinute, jums reikia turėti vartotojo paskyrą jus dominančioje greitųjų paskolų bendrovėje. Išsiuntę SMS atitinkamu numeriu, per 10-15 minučių gausite atsakymą iš kredito įmonės. Gavę teigiamą atsakymą iškart rasite pasiskolintus pinigus savo banko sąskaitoje, vadinasi iš karto galėsite juos naudoti. Tai itin patogus ir labai paprastas būdas gauti papildomų lėšų reikiamu momentu.

vivus sms paskolosGauti SMS paskolą gali neturintys įsiskolinimų žmonės nuo 18 iki 65 metų. Jums nereikia duoti jokio užstato ir nereikia jokio laiduotojo. SMS kreditus teikiančios bendrovės dažnai siūlo akcijas su nemokamais pratęsimais, net gi su galimybe pasiimti du trumpalaikius kreditus vienu metu. Trumpalaikio SMS kredito pasiūlymų šiuo metu gausu, tačiau atkreipkite dėmesį, kad kreditą be jokių palūkanų jums šios įmonės suteiks tik pirmąjį kartą besiskolinant.

SMS paskola — tai puikus būdas greitai užglaistyti nedidelį pinigų trūkumą. Peržiūrėjus dabartinę pasiūlą, susidaro įspūdis, jog patogiausia pasiimti greitą paskolą trumposios žinutės būdu. Kadangi jums tereikia užsiregistruoti greitos paskolos įmonės tinklapyje, atlikti registracijos procesą, patvirtinti savo banko sąskaitą. Ir jau galite pasiimti greitą paskolą būdami net ir toli nuo namų ir neturėdami galimybės prieiti prie kompiuterio ar savo elektroninės bankininkystės valdymo.

Dar vienas didelis privalumas yra toks, kad dauguma greitųjų kreditų bendrovių gali peržiūrėti jūsų SMS paskolos paraišką bet kuriuo paros metu, todėl galite gauti pinigų ir tada, kada tik jums prireiks. Taigi, sms paskolos telefonu galite prašyti bet kada.