Paskolos Mažiausiomis Palūkanomis

Paskolos mažiausiomis palūkanomis – iš didžiausių bendrovių

Paskolos mažiausiomis palūkanomis dabar teikiamos didžiausiose greitųjų kreditų įmonėse. Jose siūlomos paskolos turi itin ilgus terminus. Jeigu galvojate kas galėtų paskolinti pinigų su mažiausiomis palūkanomis, tada turėtumėte domėtis kiekviena bendrove atskirai. Kiekviena jų siūlo įvairias nuolaidas tiek naujiems klientams, tiek ir lojaliems. Pirmiausia reikėtų atidžiai perskaityti kredito įstatymą, nes jame nurodytos visos jūsų teisės, kuriomis pasinaudoti galėtumėte sudarę paskolos sutartį. Taip pat būtina kruopščiai peržiūrėti visus kreditorių keliamus reikalavimus bei nurodomus punktus kredito sutartyje.

Populiariausios paskolų įmonės jums

Mažiausias palūkanas, aišku, siūlo didieji Lietuvos komerciniai bankai bei kredito unijos, bet jeigu jus domina paskolos internetu, tada turėtumėte lygiai taip pat ieškoti didžiausių bendrovių. Didžiausios kreditų bendrovės siūlo mažiausias palūkanas, o taip pat leidžia skolintis ir ilgam laikotarpiui. Pirmiausia, reikia ieškoti įmonių, kurios siūlo laikotarpį iki penkerių metų – tai maksimalus skolinimosi terminas šiuo metu. Kuo ilgesnis kredito grąžinimo laikotarpis, tuo mažesnę palūkanų normą jums gali taikyti kredito bendrovė. Pavyzdžiui, pasižiūrėję į kredito skaičiuoklę, galite matyti, kad palūkanų norma mažėja jeigu ilgėja kredito grąžinimo terminas.

Jums reikėtų žinoti ir tai, kad tos palūkanos gali išeiti į naudą ir tuo atveju, jeigu sugalvotumėte paskolą grąžinti anksčiau nei nustatyta kredito sutartyje. Gaudami mažiausias palūkanas, jūs galite pasinaudoti savo teise atiduoti visą skolą anksčiau termino, o tada kredito bendrovė jums nebeskaičiuos tų palūkanų, kurios jai nepriklauso. Aiškiau kalbant, kredito bendrovė jums skaičiuos tas palūkanas, kurios susikaupė per tą laikotarpį, kai naudojotės paskola. Tos dienos, kurios dar nesuėjo, nebus skaičiuojamo į kredito terminą, jeigu viską grąžinate anksčiau.

Paskolos mažiausiomis palūkanomis

Būtina pabrėžti, kad mažiausias palūkanas reikia rinktis kartu su ilgiausiu kredito grąžinimo laikotarpiu, nes tokiu būdu bus galima išlošti grąžinant paskolą anksčiau laiko. Nepamirškite, kad grąžinę kreditą anksčiau laiko, jūs turite kreiptis į kredito bendrovę raštiškai, jog ši kredito istorijoje pakeistų galiojančios kredito sutarties datą. Grąžindami anksčiau laiko paskolą, jūs nepanaikinate kredito kol jo nepanaikina kredito bendrovė. Tai tiesiog, grąžinę skolą, raštiškai kreipkitės į kredito bendrovę ir nutraukite sutartį, kartu reikalaudami pakeisti jos datą kredito istorijoje.