Paskolos.lt – per 15 minučių

Paskolos per 15 minučių

paskolos per 15 minuciu visiemsKuomet reikia pasiskolinti – pasirinkimas tikrai nemažas. Be to, rinkoje atsiranda vis daugiau galimybių pasiskolinti ne tik kelis šimtus ar iki penkių tūkstančių eurų, bet ir gerokai daugiau. Dažniausiai tokia galimybė suteikiama su užstatu, kuriam kuo puikiausiai tinka automobilis ar Jūsų turimas nekilnojamas turtas (butas, namas, sodyba, sklypas ir pan.). Viena iš tokių vietų pasiskolinti – paskolos.lt

Ši paskolas teikianti svetainė priklauso įmonei Nordecum, kuri jau ne vienerius metus yra žinoma greitųjų kreditų rinkoje, taip pat teikia nedideles paskolas SMS žinučių pagalba. Patikimas ir žinomas vardas leidžia pasiūlyti ir pakankamai viliojančias sąlygas.

Suteikiamos trumpalaikės paskolos

Visų pirma, verta žinoti, kad paskolos.lt naujiems klientams suteikia nemokamas paskolas. Tai gali būti trumpalaikė, iki 30 dienų trunkanti, paskola, kurios didžiausia suma – keli šimtai eurų. Jei šių pinigų nepakanka, bendrovė siūlo ir vartojamąsias paskolas iki 5 tūkstančių eurų. Pasiskolinę tokią sumą iki šešių metų ne taip stipriai pajusite išlaidas, nes bus mokama kasmėnesinėmis įmokomis.

Paskolos grąžinimas

Žinoma, kuo ilgiau rinksitės grąžinti, tuo mažesnės įmokos bus, tačiau tuo daugiau permokėsite, tad įvertinkite bei paskaičiuokite ir tai. Nepamirškite atkreipti dėmesio į siūlomas akcijas ar įvairius specialius pasiūlymus, kartais nuolaidos tokios, kad labiau apsimoka skolintis daugiau ar pasirinkti ilgesnį laiko tarpą.

Paskolos su užstatu

Norintiems didesnių sumų ir galintiems laiduoti savo turtu (automobiliu ar nekilnojamu turtu) yra siūlomos specialios paskolos, atsižvelgiant į turto vertę. Paskolos.lt teikiamos paskolos su užstatu yra siūlomos mažesnėmis palūkanomis, todėl jei esate 100 procentų garantuoti savo mokumu, nebijote rizikuoti savo turtu – paskolos su užstatu Jums kaip tik.

Verta žinoti, kad net ir tiems, kurie nenaudoja savo turto kaip užstato, vengiant mokėti vis tiek gali tekti atsakyti savo turimu turtu, jei taip nuspręs teismas išieškodamas žalą kredito bendrovei ir antstoliams. Taigi, daugeliu atvejų laiduoti savo turtu yra naudingiau, bent jau dėl mažesnių palūkanų.

Paskolos pratęsimas

Tiems, kurie nespėja laiku vykdyti savo įsipareigojimų dėl kokių nors priežasčių, verta susisiekti su bendrove ir prašyti kredito pratęsimo. Paskolos.lt kiekvienam savo klientui gali pasiūlyti prasitęsti paskolą už papildomą mokestį, tačiau tai yra nepalyginama naudingiau nei ignoruoti savo kredito bendrovę nespėjant laiku atsiskaityti.

Norintys grąžinti anksčiau laiko taip pat gali tai lengvai ir finansiškai naudingai padaryti susisiekdami su paskolos bendrove. Tereikia turėti pakankamą sumą pinigų ir skirti laiko išsiaiškinti išankstinio grąžinimo sąlygoms.